24.05.2018 - Aktualizacja działu Pobieralnia

Success! This alert box could indicate a successful or positive action.
Od dziś z działu Pobieralnia możecie pobierać dedykowaną nastawnię z Wojtala (Wpn). Jest to jedna z dwóch nastawni które obsługiwały ten dawny posterunek mijankowy. Nastawnia wzorowana na stan z 2012 roku i przedstawia stan nieczynny (zabite okna).
Autorem nastawni jest camry2 któremu dziękuję za wykonanie dedykowanego dodatku do mapy :)
P.S Wkrótce dostępne będą kolejne dedykowane nastawnie i dworce do mapy :)
Nastawnia Wojtal (Wpn)

23.04.2018 - Startujemy!

Po dłuższej przerwie związanej z różnymi rzeczami StacjaBąk.pl znów jest online! :)
Postanowiłem wrócić do pierwotnej i sprawdzonej wersji opartej na HTML + CSS. Wymaga to może poświęcenia nieco więcej czasu niż na WordPress'ie ale w moim odczuciu wygląda zdecydowanie lepiej.
Strona przeszła drobny lifting graficzny, kilka elementów dodano, pewne zmieniono, coś usunięto. Z nowości pojawiło się forum na którym będę informował o aktualnym postępie prac nad mapą "Bory Tucholskie" ale nie tylko. Poza informacjami dotyczącymi postępu prac nad mapą znajdziecie tam również nowsze (2001+) skany tabel SRJP oraz zestawienia składów jakie kursowały przez Bąk w różnych latach. Na forum możliwa jest rejestracja i jeżeli ktoś chciałby wziąć udział w dyskusji dotyczącej budowanej mapy bądź na inny temat związany ze stacją to oczywiście zapraszam do rejestracji i aktywnego udziału.
Po raz x^n zmieniła się koncepcja budowanej mapy - obecna która ma szanse doczekać się publikacji jest stylizowana na porę letnią 1999 roku. Póki co postępy są obiecujące. Wraz ze zmianą koncepcji na aktualną pojawił się nowy opis mapy.
Z rzeczy do zrobienia - nowy opis stacji Bąk (obecny jest nieco nieaktualny), uzupełnienie forum wspomnianą wyżej treścią. Powoli i sukcesywnie powinienem się z tym niebawem uporać :)
Wszelkie sugestie dotyczące strony są mile widziane - korzystajcie z zakładki Kontakt i formularza który się tam znajduje - nie gryzę :)